Спартак Варна се наложи категорично над Марек Дупница с 4:0 в

...

Спартак Варна разби Марек като гост в Дупница

Спартак Варна се наложи изрично над Марек Дупница с 4:0 в среща от 7-ия кръг на Втора лига. Дупничани, които до през днешния ден нямаха проваляне, във Варна се сблъскаха с действителността и можеха да си тръгнат с още по-тежка загуба.

Опитният Виктор Митев откри резултата още в 3-ата минута след асистенция на Даниел Начев. Веднага по-късно пропуски направиха Ахмед Ахмедов и Атанас Зехиров. А след почивката по едно попадение прибавиха Ахмед Ахмедов, крилото Ромейш Ивей и бранителят Йохан Н'Зи в края на срещата. С днешната победа Спартак събира 13 точки и се подрежда дружно с Добруджа и Янтра в местата 2-4.

Това беше и първа среща за Спартак след уволнението на треньора Валентин Илиев, като през днешния ден соколите бяха водени от шефа на детско-юношеската школа Васил Петров.